Biz Kimiz ?

Hakkımızda

20 yılı aşkın bilgi birikimi ve tecrübesiyle profesyonel Danışmanlık ve İnsan Kaynakları olarak, iş ve işçi bulma, işçi yerleştirmeye aracılık etme, hizmet süresince vizyonumuz doğrultusunda, misyonumuzu en iyi şekilde yerine getirmek üzere, tecrübeli, güler yüzlü ve çalışma azmi yüksek profesyonel ekibimizle hedefimize doğru koşmaktayız.

VİZYONUMUZ

20 yılı aşkın eğitim ve danışmanlık tecrübemizle tüm Avrupa’da, dünyanın dört bir tarafındaki insanları, belirtilen kriterler doğrultusunda bilgi, beceri ve yeteneklerine uygun alanlarda istihdam etmek, danışanlarımızın haklarını sonuna kadar gözeterek girdikleri işlerde yükselmelerini sağlamak ve Avrupa’da yeni bir hayata başlamalarına yardımcı olmaktır.

MİSYONUMUZ

Misyonumuz, başvurulan ülkenin ihtiyaçlarını ve danışanlarımızın beklentilerini iş etiğinden ödün vermeden, güvenilir, bilinçli ve yasalara uygun bir biçimde değerlendirerek sosyal hayatin gerekleri doğrultusunda tavizsiz işe yerleştirmektir.

Tüm bunları yaparken sorumluluk ve yükümlülüklerimizin farkında olarak toplum hayatının gereksinimlerine çözüm olacak projelerle geleceğe ışık tutmanın gayreti içerisindeyiz. Sağlıklı iletişim kurarak birlikte çalıştığımız insanların ihtiyaç ve beklentilerine en doğru çözümleri sunmak ve memnuniyeti sağlamak başarımızın temelidir.